Hakkımızda promaxadmin Şubat 6, 2020

NEWPETPROMAX

Firmamız PetPromax 2014 yılından bu yana Kedi ve Köpek maması konusunda satış hizmetini başlatmış ve kurulduğu günden bu yana da aktif bir şekilde satışlarını gerçekleştirmiştir.  Üretim noktasında ilk karar aldığımız süreçte Avrupa’daki tüm kedi ve köpek mamalarını incelemiş AR-GE çalışmalarını gerçekleştirerek hayvanların beslenmesi vitamini ve de sağlığı noktasında tüm teknolojik imkânların seferber edilmesi sağlanmıştır. Üretime geçilen ilk 3 ay sonrasında özellikle Türkiye genelinde birçok noktaya satış işlemlerini gerçekleştirmiş ve bu süre içerisinde de hızlı bir şekilde büyümesini sürdürmüştür.

Firmamız bünyesinde görevlendirilen tüm personel bu konuda yetişmiş ve alanlarında uzman olmuş kişilerdir. Bu nedenle de sürekli olarak araştırma ve geliştirme faaliyetlerini de bu uygunlukta özverili bir şekilde devam ettirirler.

PetProMax İçin kaliteli mamanın en büyük adresi demek yerinde olacaktır. Bugüne kadar getirmiş olduğumuz markamız tamamen doğal bir mama olmasından dolayı her geçen gün biraz daha büyüme yolunda büyük adımlar atmıştır.

Kozan/Adana yaklaşık olarak 4.000 M2’lik alanda üretim hizmetimizi gerçekleştirmekte ve bu nedenle de isterseniz kilo ile isterseniz de ton bağlamında mama üretimini ve satışını sağlayabiliriz.  Amacımız her zaman en iyisini ve en kalitelisini arayan kişilerle markamızı buluşturmaktır.

MARKALARIMIZ

markalar_newpromax
markalar_foodelite
markalar_vegas
markalar_petcoin
markalar_london
markalar_happy feed

MİSYONUMUZ

Yeni yatırımlar yaparak talebi karşılamak
Müşterlerimize hep daha iyisini sunmak,
Faaliyetlerimizi müşteri gözüyle değerlendirmek,
Etik Değer Politikası ile ilerlemek

VİZYONUMUZ

Faaliyet gösterdiğimiz her alanda, gerek hizmet gerekse ürün olarak, saglık ve kaliteli olmasını sağlamaktır.
AR-GE çalışmalarına aralıksız devam ederek kedi ve köpeklerimiz için en uygun ve besleyici kaliteyi yakalamak.
Hiçbir şekilde durmadan 7/24 tüm müşterilerimizin hizmetine koşmak ve daha çok konuşularak kendimizi daima yenilemek.